قوانين و شرايط سايت طراحي پونيش وب

قوانين کلي وب سايت پونيش وب در اين صفحه به صورت سوال جوابي ذکر شده است:

- نحوه سفارش پروژه به چه صورت مي باشد ؟

براي سفارش پروژ هاي طراحي سايت مي بايست اول با ما مشاوره کنيد، بعد از مشاوره و توافق قيمت، به مشتريان عزيز فاکتور ارائه مي شود و بعد از واريز 50% از هزينه کار، از فيش واريزي عکس ميگيريد و در بخش ثبت فيش از منوي سايت حتما فيش پرداختي را آپلود کنيد که بايگاني بشه و موارد ضروري در دسترس باشن. سپس پروژه استارت مي خورد و ظرف مدت ذکر شده در فاکتور، پروژه به مشتري تحويل داده مي شود و تسويه حساب مشتري صورت مي گيريد.

- در چه مواردي فاکتور به مشتري ارائه ميشه ؟

براي معاملت کلي کار، اگه مبلغ بيشتر از 400 هزار تومان باشد، فاکتور رسمي به مشتري ارائه مي شود.

روش تماس با ما چطوريست ؟

بهترين و سريع ترين روش براي پاسخ به سوالات شما از طريق ايميل سايت مي باشد که در صفحه تماس با ما قابل مشاهده هست. روش دوم شماره تلفن است. معاملات تلگرامي طبق قوانين ثبت شده کشوري، به هيچ عنوان صورت نمي گيره. پس لطفا از 2 روش بالا در تماس باشيد.

- آيا امکان کنسل شدن پروژه در طول روند کار وجود دارد ؟

به هيچ عنوان پروژها در طول روند کار کنسل نميشود و کار تا انتهاي آن انجام و فايل کامل به مشتري ارائه مي شود.

بعد از اينکه پروژه تون تمام شد و به دستتون رسيد، مي خواهيد باز يک سري موارد به آن پروژه اضافه شود، چه کار بايد کرد؟

در اين حالت با ما صحبت مي کنيد و و ليستي از تغييرات در فايل آماده مي کنيد و براي ما ميفرستيد و هزينه به شما گفته ميشود و بعد از پرداخت انجام ميشه.

پشتيباني چطوريست ؟

نحوه ارائه پشتيباني محصولات سفارشي همه روزه از طريق بخش تماس با ماي سايت، ايميل و در موارد ضروري از طريق تماس تلفني ( روزهاي کاري شنبه تا پنج شنبه ساعات ? صبح تا ? عصر) مي باشد و براي محصولات تجاري از طريق بخش ديدگاههاي سايت مربوطه اقدام کنيد.

بازگشت وجه ؟

به دليل اينکه محصولات ما از نوع فايل هاي کدباز و بدون محدوديت لايسنس مي باشد و عملا در فروش اينگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غير ممکن است و تضميي جهت استفاده نکردن از محصول توسط کاربر وجود ندارد، هيچگونه بازگشت وجهي صورت نمي پذيرد ، بجز زماني که ايرادي در محصول وجود داشته باشد که قابل رفع نبوده و امکان استفاده از محصول را غير ممکن سازد. پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشيد.

لغو پروژه ؟

اگر در هر شرايطي در طول روند کار مشتري پروژه را لغو نمايد، از طرف ما انجام پذير نيست و مي بايست تا انتهاي پروژه صبر کند تا آن را دريافت کند.

- فروش قالب هاي آماده ما چطور است ؟

قالب هاي آماده ما فقط در بخش فروشگاه سایت و یا وب سايت رسمي راستچين منتشر ميشود و قابل خريد هستند.

نحوه پشتيباني قالب هاي آماده چطوري است ؟

پشتيباني قالب هايي که آماده به مشتري ها فروخته مي شود نهايت 30 روز مي باشد و از آن زمان به بعد ما مسئوليتي در قبال قالب نداريم.

با چه افرادي معاملات صورت مي گيرد ؟

طي تجربيات ما در اين چند سال ، فقط با افرادي که بالاي 22 سال دارند معاملات صورت ميگيره و در غير اينصورت کاري از دست ما ساخته نيست.همچنين تنها براي مشتريان عزيز کار انجام مي شود و ما به هيچ عنوان براي سايت هاي طراح ديگر کار نميکنيم.

قابل ذکر هست که در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده از کارکرد کلي سايت ما، به عنوان مثال تخريب گروه طراحي ما، حرف هاي نادرست و نا به جا، شايعاتي مانند کلاه برداري و مواردي که سعي در خراب کردن ما دارد، به شدت از مراجع قضايي اقدام خواهد شد.

پروژه هایی که بیشتر از 2 میلیون تومان می باشد در صورت درخواست مشتری ، هماهنگی جهت دیدار حضوری شکل می گیرد .

از همان ابتدا تا به امروز هدف سايت ما دارا بودن سابقه و رزومه درخشان براي گروه بوده و کسب درآمد جزو الويت هاي سايت ما نيست.

با تشکر - 24/01/1396

مدیریت سایت