قوانین و شرایط سایت طراحی پونیش وب

قوانین کلی وب سایت پونیش وب در این صفحه به صورت سوال جوابی ذکر شده است:

- نحوه سفارش پروژه به چه صورت می باشد ؟

برای سفارش پروژ های طراحی سایت می بایست اول با ما مشاوره کنید، بعد از مشاوره و توافق قیمت، به مشتریان عزیز فاکتور ارائه می شود و بعد از واریز 50% از هزینه کار، از فیش واریزی عکس میگیرید و در بخش ثبت فیش از منوی سایت حتما فیش پرداختی را آپلود کنید که بایگانی بشه و موارد ضروری در دسترس باشن. سپس پروژه استارت می خورد و ظرف مدت ذکر شده در فاکتور، پروژه به مشتری تحویل داده می شود و تسویه حساب مشتری صورت می گیرید.

- فروش قالب های آماده ما چطور است ؟

قالب های آماده ما فقط در وب سایت رسمی راستچین منتشر میشود و قابل خرید هستند.

- در چه مواردی فاکتور به مشتری ارائه میشه ؟

برای معاملت کلی کار، اگه مبلغ بیشتر از 400 هزار تومان باشد، فاکتور رسمی به مشتری ارائه می شود.

روش تماس با ما چطوریست ؟

بهترین و سریع ترین روش برای پاسخ به سوالات شما از طریق ایمیل سایت می باشد که در صفحه تماس با ما قابل مشاهده هست. روش دوم شماره تلفن است. معاملات تلگرامی طبق قوانین ثبت شده کشوری، به هیچ عنوان صورت نمی گیره. پس لطفا از 2 روش بالا در تماس باشید.

- آیا امکان کنسل شدن پروژه در طول روند کار وجود دارد ؟

به هیچ عنوان پروژها در طول روند کار کنسل نمیشود و کار تا انتهای آن انجام و فایل کامل به مشتری ارائه می شود.

بعد از اینکه پروژه تون تمام شد و به دستتون رسید، می خواهید باز یک سری موارد به آن پروژه اضافه شود، چه کار باید کرد؟

در این حالت با ما صحبت می کنید و و لیستی از تغییرات در فایل آماده می کنید و برای ما میفرستید و هزینه به شما گفته میشود و بعد از پرداخت انجام میشه.

پشتیبانی چطوریست ؟

نحوه ارائه پشتیبانی محصولات سفارشی همه روزه از طریق بخش تماس با مای سایت، ایمیل و در موارد ضروری از طریق تماس تلفنی ( روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه ساعات ۹ صبح تا ۵ عصر) می باشد و برای محصولات تجاری از طریق بخش دیدگاههای سایت مربوطه اقدام کنید.

بازگشت وجه ؟

به دلیل اینکه محصولات ما از نوع فایل های کدباز و بدون محدودیت لایسنس می باشد و عملا در فروش اینگونه محصولات بازگشت محصول و عودت وجه غیر ممکن است و تضمیی جهت استفاده نکردن از محصول توسط کاربر وجود ندارد، هیچگونه بازگشت وجهی صورت نمی پذیرد ، بجز زمانی که ایرادی در محصول وجود داشته باشد که قابل رفع نبوده و امکان استفاده از محصول را غیر ممکن سازد. پس در انتخاب خود کمال دقت را داشته باشید.

لغو پروژه ؟

اگر در هر شرایطی در طول روند کار مشتری پروژه را لغو نماید، از طرف ما انجام پذیر نیست و می بایست تا انتهای پروژه صبر کند تا آن را دریافت کند.

با چه افرادی معاملات صورت می گیرد ؟

طی تجربیات ما در این چند سال ، فقط با افرادی که بالای 22 سال دارند معاملات صورت میگیره و در غیر اینصورت کاری از دست ما ساخته نیست.همچنین تنها برای مشتریان عزیز کار انجام می شود و ما به هیچ عنوان برای سایت های طراح دیگر کار نمیکنیم.

قابل ذکر هست که در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده از کارکرد کلی سایت ما، به عنوان مثال تخریب گروه طراحی ما، حرف های نادرست و نا به جا، شایعاتی مانند کلاه برداری و مواردی که سعی در خراب کردن ما دارد، به شدت از مراجع قضایی اقدام خواهد شد. (بهتر است بدانید، حداکثر هزینه برای انجام طراحی سایت و کدنویسی که ما به مشتری میگوئیم 1 میلیون و 500 هزار تومان می باشد ! پس پروژه هایی بیشتر از این قیمت به صورت کلی به هیچ عنوان از طرف وب سایت ما انجام نخواهد شد و به مشتری میگوئیم. دلیل این مورد هم ما نمیتوانیم به صورت طولانی مدت بر روی یک پروژه بزرگ کار کنیم و بایستی در یک زمان محدود، چندین کار به مشتری ها تحویل داده شود.از همان ابتدا تا به امروز هدف سایت ما دارا بودن سابقه و رزومه درخشان برای گروه بوده و کسب درآمد جزو الویت های سایت ما نیست.

با تشکر - 24/01/1396